Aylar: Şubat 2017

Bluestacks dosyaları nerede depolanıyor?

1.204 »

Türkcell Çağrı Bekletme servisi kodu

Eğer kullandığınız cep telefonu “Çağrı Bekletme” özelliğini destekliyorsa bu servisi aktif hale getirmek için telefonunuzun menüsünü de kullanabilirsiniz. Menüde böyle bir seçenek yoksa  *43# tuşladığınızda çağrı bekletme çalışır,  #43# tuşlarsanız da “Çağrı Bekletme”yi kapatmış olursunuz. *#43# tuşlayarak da “Çağrı Bekletme” durumunuzu kontrol edebilirsiniz. 230 »

Telefon numaranızı öğrenme

telefon numarasını öğrenme yeni hat aldınız ve numaranızı bilmiyorsunuz   hemen  *101# tuşlayın 112 »

Geri gelmeyen 4 şey

Geri gelmeyen 4 şey… Büyük bir hava meydaninin bekleme salonun da, genç bir bayan uçagina binmek üzere bekliyordu.. Uçagin hareketine saatler oldugu için, zaman geçirmek için bir kitap ve bir paket küçük kurabiye satin aldi.. Dinlenmek ve kitabini okumak için VIP salonun da bir koltuga yerlesti. Kurabiye paketinin durdugu sehbanin yaninda ki koltuga bir adam oturdu. Dergisini açip okumaya ba... »

Bilgisayara WhatsApp Kurulumu Nasıl Yapılır Bluestacks

Bilgisayarınıza WhatsApp Kurulumu Nasıl Yapılır Bluestacks   öncelikle BlueStacks indiriyoruz ve kuruluma başlıyoruz hata raporları içine yorum yapabilir veya  bana yazabilirsiniz   iletişim için tıkla 128 »

Gizli Numaradan Aranmayi Açmak veya Kapatmak

Gizli Numaradan Aranmayi Açmak veya Kapatmak (TÜRKCELL / AVEA / VODAFONE) TURKCELL Aboneleri *253# i tuşlayın. Gizli numaradan aranma yapılamaz hale gelsin. iptal etmek için; #253# i tuşlayın   VODAFONE Aboneleri 7048 e “GIZLINUMARAYAKAPALI AC“ yazıp yollayın. İptal etmek için yine 7048e “GIZLINUMARAYAKAPALI KAPAT” yazıp yollayın. AVEA Aboneleri 1- Telefonunuzdan *100# yi tuşlayın ve arama tu... »

Araç çubuğuna atla