Aylar: Haziran 2017

wordpress şifremi unuttum phpmyadmin şifre değiştirme

Bu gibi bir durumda phpMyAdmin üzerinden admin giriş şifresini değiştirebilirsiniz. Öncelikle phpmyadmine giriş yapıyoruz ve buradan şifresini sıfırlayacağımız wordpress sitemizin kullandığını veri tabanını seçiyoruz. Veri tabanı içerisinde wp_users tablosu içerisine giriyoruz. user_pass tablousnda işlem yapacağız. Bu tablo içerisinde giriş şifresi MD5 formatında tutulur. Bu nedenle yeni şifremizi... »

Hard Reset nedir ?

Hard Reset nedir ? Hard Reset Akıllı telefonlarda yapılabilen bir format atma işlemidir. Factory reset diye de tabir edilen bu format işlemi telefon kapalı olduğu halde yapılabilir. Yani telefonunuza herhangi bir sorun olduğunda ve kapandığında tekrar açamadığınız da hard reset işlemi yapabilirsiniz. Telefon kapalıyken format atma işlemi için telefonunuzda ki tuşları kullanabilirsiniz. Bu format ç... »

İnanılmaz 8 penaltı

133 »

İnternetsiz WhatsApp kullanmak artık mümkün!

İnternetsiz WhatsApp kullanmak artık mümkün! İnternetsiz WhatsApp kullanma İnternetsiz WhatsApp kullanabilmek için bir takım ayarlar yapmak gerekiyor. Ancak internetsiz WhatsApp şimdilik sadece Android cihazlarda çalışıyor. iOS’te ise ayarlar bölümünün kısıtlı olmasından dolayı proxy ve port değişimi yapılamadığını belirteli 1. Adım: Android cihazınızdan Ayarlar>Bağlantılar>Mobil Ağlar... »

Araç çubuğuna atla